„Młoda Radomszczańska”

modaradomszczaska.jpg

Wiosną 1994 roku ukazało się specjalne wydanie „Gazety Radomszczańskiej” opracowane przez młodych amatorów dziennikarstwa, którzy od kilku miesięcy uczestniczyli w zajęciach „Szkółki Dziennikarskiej”. Wśród nich było troje uczniów z naszej szkoły: Marta Wojtal z klasy VII a, Anna Haś z klasy VII d, Artur Grządziel z klasy VII e oraz absolwent PSP nr 1 Szymon Łęski.
Artykuły wydrukowane w „Młodej Radomszczańskiej” (taki tytuł nosiło wydanie specjalne „Gazety Radomszczańskiej”) były bardzo interesujące i zręcznie napisane. Młodzi adepci dziennikarstwa wykazali się zdolnościami i dużymi umiejętnościami w dobieraniu tematów, pisaniu tekstów itp.
Cieszy więc fakt, że tam, gdzie młodzi ludzie robią coś ciekawego i pożytecznego, zawsze znajdą się uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1.

Photo album created with Web Album Generator