listopada.jpg

W tym roku w całym kraju obchodzimy 75. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
10 listopada 1993 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii zorganizowanej z okazji narodowego święta.
Podczas tej uroczystości dziewczynki i chłopcy z klasy VI a i VI b, pod opieką pani Barbary Gnoińskiej i pani Anny Waloch przedstawili swoim kolegom montaż słowny obrazujący trudną drogę Polaków do II Rzeczpospolitej. Oprawę muzyczną przygotował chór szkolny pod kierunkiem pani Jadwigi Długosz. Uczestnicy akademii z uwagą obejrzeli starannie przygotowany i pięknie wykonany program artystyczny, a także wysłuchali przemówienia pani wicedyrektor Danuty Molik.
11 listopada przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym w naszym mieście Biegu Niepodległości.

Photo album created with Web Album Generator