70. rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej

rocznicawielkiejsocjalistycznejrewolucjipadziernikowej.jpg

Z okazji obchodów 70. rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej w dniu 23 października odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Wiedzy o Kraju Rad. W eliminacjach wzięło udział 37 uczestników. I miejsce zajęła Katarzyna Sadowska z kl. VIII A, II miejsce - Anna Czernik z kl. VIII D, III miejsce – Beata Wieczorek z kl. VIII C i Krzysztof Kuliński z kl. VIII A, IV miejsce - Katarzyna Domańska z kl. VIII D, V miejsce - Beata Basińska z kl. VII A.
Laureaci pierwszych 5 nagród otrzymali dyplomy, a pierwszych 3 miejsc dodatkowo nagrody książkowe.
Uczennice K. Sadowska i A. Czernik będą reprezentanć naszą szkołę w eliminacja miejskich tego konkursu.
Wielką radość przynosi naszej szkole konkurs recytatorski, który w tym roku odbył się 21 listopada 1987 r. Osiem uczennic z klas siódmych i ósmych rywalizowało z przedstawicielami innych szkół podstawowych.
Najlepszą interpretatorką tekstów była Magdalena Nowak z kl. VIII b. Trzecie miejsce zajęła Agnieszka Bracka, uczennica kl. VII A. Ewa Stolarczyk i Olga Kościańska – uczennice kl. VIII b uzyskały wyróżnienia.
Porad z dziedziny interpretacji udzielała uczennicom pani Anna Kowal.

Photo album created with Web Album Generator