dzieedukacjinarodowej.jpg

W atmosferze dziecięcej wdzięczności upływał Dzień Edukacji Narodowej. W Sali kolorowo od kwiatów. Delegacje uczniów czekają na wejście gości – nauczycieli. Są. Usiedli na honorowych miejscach.
Grupa artystyczna rozpoczęła swój program przygotowany pod kierunkiem pań: K. Dutkiewicz, J. Dłytek, M. Stefańskiej, J. Fulary.
Płyną z ust uczniów słowa uznania, szacunku i wdzięczności. Płyną życzenia tak serdeczne, że wzruszeni nauczyciele wynagradzają uczniów burzą oklasków.
Miłym akcentem w Dniu Edukacji Narodowej była miejska uroczystość, na której nauczyciele z naszej szkoły otrzymali nagrody i odznaczenia.
Złotym Krzyżem Zasługi uhonorowano J. Borowicz, B. Chutkiewicz, K. Dutkiewicz, D. Sułkowską.
Nagrodę Kuratora Oświaty i Wychowania wręczono L. Bulińskiej, K. Chmielarzowi, I. Mielczarek.
Nagrodę Inspektora Oświaty i Wychowania wręczono A. Ciepielak, G. Kleszczewskiej, M. Kuliś, M. Michalczyk, S. Sowie.
Złotą Odznakę ZNP otrzymała M. Pawełczyk.

Photo album created with Web Album Generator