Szkoła, w której się uczę

Zobacz prace uczniów

W przededniu DNIA EDUKACJI NARODOWEJ 12 października 2012r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Szkoła, w której się uczę". Jego uczestnikami byli uczniowie klas pierwszych, którzy mogli w formie artystycznej podzielić się wrażeniami z pobytu w nowej szkole. Jury w składzie: pani R. Łabińska-Kociołek, pani D. Laks oraz pani U. Retyk, wyłoniło laureatów spośród 32 uczestników z klas Ia i Ib PSP.
Oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce-Paulina Bulińska (Ia)
II miejsce- Anna Szymańska (Ib)
III miejsce- Dominika Ludwin (Ia) oraz Kinga Podlasin (Ib) Wyrożnienia otrzymali:
Nikola Stasińska, Alicja Piotrowska, Malwina Iciek, Wojciech Nowak, Monika Lewandowska, Natalia Majewska, Oliwia Karasek, Maja Łacisz, Katarzyna Marcinkowska i Paulina Galecka.
Organizatorki konkursu: pani M. Lora i M. Dobielska dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i inwencję twórczą a paniom: Annie Kaliszyk i Katarzynie Karkoszce za objęcie opieką wszystkich pierwszoklasistów.

Zamknij okienko