Dodaj do zakładek Dodaj jako strona startowa

Strona główna » Sukcesy »

Sukcesy - rok szkolny 2004/2005

Krzysztof Grabarczyk uczestniczył w Ogólnopolskim Konkursie Papieskim "Bóg, Honor, Ojczyzna" i zdobył I miejsce w kategorii prac plastycznych. Do konkursu przygotowała ucznia mgr Katarzyna Bajon.

Katarzyna Smyk - uczennica klasy I D zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Eucharystycznym "Żyć z Eucharystią".

Teatr Szkolny "Źródło" zajął I miejsce podczas Przeglądu Małych Form Teatralnych w powiecie radomszczańskich. Twórcą i reżyserem teatru jest mgr Danuta Zawadzka.

Magdalena Tomczyk - uczennica klasy III D zdobyła pierwszą nagrodę podczas XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni o Małej Ojczyźnie. Przedbórz-Góry Mokre 2004. Opiekunami jej byli: mgr Anna Gawron i Arkadiusz Chybalski.

autor strony internetowej: Marek Biesiada, email: biesiadam78@o2.pl