środa, 7 listopada 2012. Autor: Elżbieta Duda-Fajkowska

O tym, jak Jan Paweł II
kilkadziesiąt razy okrążył kulę ziemską

Album Zdjęć

16.10.12 r. klasa III b wraz z wychowawcą p. Joanną Drozdek i nauczycielem bibliotekarzem p. Elżbietą Dudą-Fajkowską uczestniczyła w spotkaniu z p. Joanną Krzyżanek pod hasłem „O tym, jak Jan Paweł II kilkadziesiąt razy okrążył kulę ziemską”. Dzieci słuchały opowieści o pielgrzymkach Jana Pawła II oraz cudach dokonanych przez papieża. Rozwiązywały również zagadki, dotyczące dobrych manier, przygotowane przez Cecylkę Knedelek i gąskę Walerię. Joanna Krzyżanek zachęcała wszystkich uczestników spotkania do wzięcia udziału w akcji „Lalki dla Elizy”. Jest to akcja, która ma pomóc zdobyć pieniądze na leczenie chorej dziewczynki. Wystarczy uszyć lalkę i oddać ją na aukcję charytatywną, szczegóły znajdziecie na stronie www.cecylkaknedelek.pl.
Dzieci, które przyszły na spotkanie otrzymały od autorki specjalne zadanie, każde z nich miało zaprojektować własną lalkę. Wszystkie prace zostały zebrane przez p. Joasię, może powstaną z nich prawdziwe lalki…