Menu górne

Imieniny  W styczniu odbędą się:  Imieniny 

Konsultacje - 11 stycznia w godzinach 16:30 - 17:30 * Rada klasyfikacyjna - 25 stycznia * Bal gimnazjalny - 20 stycznia
* Zabawa karnawałowa - 22 stycznia * Ferie zimowe - 29 stycznia- 11 lutego 

menu

Menu główne

 menu
 Najważniejsze imprezy szkolne

Najważniejsze
imprezy szkolne



Festiwal
Hej Panie Jezu 2017
Wyniki

Fotografie

Filmy



Międzygimnazjalny
Konkurs Literacki
 Jan Paweł II-Papież
Wszech Czasów



Moda na dobre maniery

Konkurs organizowany
przez szkolną bibliotekę
dla klas V PSP1
i klas I PG1

Kliknij i przeczytaj




 Media szkolne

Media szkolne



Nasze filmy na YOUTUBE



Gazetka Jedyneczka



Gazetka szkolna "Jedynka"



Kronika PSP1

 






 Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi

Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi



PROMOCJA ZDROWEGO
STYLU ŻYCIA



Fundacja
Dziewczynka z Zapałkami



Współpraca
ze środowiskiem lokalnym




menu

Ważne rocznice
i międzynarodowe dni


Najważniejsze linki zewnętrzne

Najważniejsze linki zewnętrzne



Biuletyn
Informacji Publicznej




Stowarzyszenie
Teatr Źródło



ZNOSIMY BARIERY
OTWIERAMY
DRZWI KARIERY



Program Comenius

Współpraca z Lincoln

Cooperation with Lincoln

Family Matters



OFICJALNA
STRONA MIASTA




 Nowa strona 1

Licznik odwiedzin

Odwiedziło naszą stronę

3993

osób

 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PSP

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
I ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PSP

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia, godzina, nr sali

Przedmiot

1

I c

Iwona Adamek

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 12 wtorek, 12:45-13:30, sala 12

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (ed. polonistyczna ed. matematyczna)

2

Katarzyna Bajon

poniedziałek, 13:35-14:35, świetlica piątek, 10:40-11:25, sala 29

opieka na świetlicy, Szkolne Koło Caritas

3

V-VI

Dorota Barańska

piątek, 14:40-15:30, sala gimnastyczna

SKS piłka koszykowa

4

I

Dorota Barańska

wtorek, 14:20-15:10

zajęcia korekcyjne

5

Grzegorz Beza

wtorek, 15:00-16:30, sala gimnastyczna

SKS piłka siatkowa

6

VI B

Agnieszka Biedrzycka

wtorek, 12:50-13:35, sala 18

przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego

7

II b

Jolanta Bukowska

poniedziałek, 13:00-14:00, sala gimnastyczna i korekcyjna

zajęcia sportowe

8

II c

Jolanta Bukowska

czwartek, 13:00-14:00, sala TV

zajęcia gramatyczno-ortograficzne

9

Arkadiusz Chybalski

poniedziałek, 12:50-14:40, sala 41

chór szkolny

10

Arkadiusz Chybalski

piątek, 14:45-15:30, sala gimnastyczna

SKS uniihokej

11

Beata Ciupińska

wtorek, 12:50-13:35, sala 10, piątek, 8:00-8:45, sala 10

indywidualne zajęcia wyrównujące umiejętności polonistyczne

12

III b

Milena Dobielska

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 19/biblioteka

zajęcia koła recytatorskiego

13

I a

Milena Dobielska

wtorek, 12:50 – 13:35, sala 19

terapia logopedyczna

14

III b

Joanna Drozdek

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 14

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

15

III b

Joanna Drozdek

piątek, 12:50-13:35, sala 14

zajęcia wyrównawcze z matematyki

16

III b

Elżbieta Duda-Fajkowska

poniedziałek, 11:45-12.30, sala19/biblioteka

zajęcia koła recytatorskiego

17

III b

Elżbieta Duda-Fajkowska

piątek, 13:00-14:00, świetlica

opieka na świetlicy

18

IV-VI

Barbara Eksterowicz

poniedziałek, 12:50-14:40, sala 44

zajęcia techniczne

19

Marek Eksterowicz

poniedziałek, 14:40-16:10, sala gimnastyczna

SKS , piłka nożna, tenis stołowy

20

V b

Barbara Gnoińska

poniedziałek, 13.55-14.40, sala 16

zajęcia wyrównawcze, z j. polskiego

21

Katarzyna Gorzoń

czwartek, 13:45-14:45, świetlica, piątek 12:30-13:30, świetlica

opieka na świetlicy

22

II c

Jolanta Hofman

środa, 11:45-12:30, sala 11

dodatkowy język niemiecki

23

I a

Anna Kaliszyk

wtorek, 12:50-13:30, sala 5

zaj. wyrównawcze z j. polskiego

24

I a

Anna Kaliszyk

środa, 11:45-12:30, sala 5

zaj. wyrównawcze z matematyki

25

I b

Katarzyna Karkoszka

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 15

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

26

I b

Anna Karkoszka

czwartek, 11:45-12:30, sala 15

zajęcia wyrównawcze z matematyki

27

Edyta Kawa

poniedziałek, 7:00-8:00

dodatkowa rewalidacja

28

Edyta Kawa

piątek, 14:30-16:00 sala gimnastyczna

SKS piłka ręczna

29

VI a, VI b, V a, V b, V c

Sławomir Kępa

poniedziałek, 14:45-16:15, sala 53

warsztaty informatyczne

30

IV a, IV b

Andrzej Kucharski

poniedziałek, 13:55-14:40, sala 29

zaj. wyrównawcze j. polskiego

31

V a, V c

Andrzej Kucharski

czwartek, 13:55-14:40, sala 29

zaj. wyrównawcze j. polskiego

32

Vi a

Mirosława Kuliś

poniedziałek, 12:50-13:35, sala 40

kółko matematyczne

33

Dorota Laks

czwartek, 11:45-12:30, sala 14

zajęcia relaksacyjne z elementami muzykoterapii

34

III a

Małgorzata Litwińska

poniedziałek, 12:50-13:35, sala 7

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka

35

III a

Małgorzata Litwińska

środa, 12:50-13:35, sala 7

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. polski

36

II a

Marzena Lora

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 9

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. polski

37

II a

Marzena Lora

środa, 12:50-13:35, sala 9

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka

38

V a

Magdalena Lornet

wtorek, 8:00-8:45, sala 37

zaj. korekcyjno-kompensacyjne

39

IV a, IV b

Marzena Malicka

środa, 13:55-14:40, sala 29

zajęcia wyrównawcze z matematyki

40

VI b

Marzena Malicka

wtorek, 12:50-13:35, sala 31

zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z matematyki

41

VI a, VI b

Bożena Miądowicz

wtorek, 13:30-14:15, sala 38

zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z przyrody

42

0

Bożena Nowak

poniedziałek, 10:00-10:30, świetlica/biblioteka; wtorek, 7:30-8:30 sala zajęć/świetlica; środa, 8:00-8:30, świetlica/biblioteka; piątek, 9:00-9:30, świetlica/biblioteka

zajęcia z wychowawcą przedszkolno-wyrównawcze przygotowywanie kart pracy

43

I-III

Mariola Olejniczak

środa, 12:50-13:35, sala 14; poniedziałek, 12:50-13:50, sala 6

zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

44

IIc, IIIb

Aneta Pawelec

wtorek, 12:50-13:35, sala 11 czwartek, 12:45-12:30, zaplecze s. 11

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

45

Aneta Pawelec

środa, 11:45-12:45

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

46

Ic, IIa, IIc

Anna Piątkowicz

poniedziałek, 14:45-15:30, sala gimnastyczna

SKS piłka koszykowa

47

Anna Piątkowicz

środa, 12:50-13:35, sala korekcyjna

gimnastyka korekcyjna

48

V b, Vc

Małgorzata Rudzka

poniedziałek, 13:55-14:40, sala 17

zajęcia wyrównawcze z matematyki

49

II b

Wioletta Ruszkiewicz

wtorek, 12:50-13:55, sala 4

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja polonistyczna

50

II b

Wioletta Ruszkiewicz

czwartek, 8:55-9:40, sala 4

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze edukacja matematyczna

51

Małgorzata Siarka

czwartek, 14:45-15:30, sala 41

zajęcia plastyczne

52

Małgorzata Siarka

piątek, 14:45-15:30, sala 41

zajęcia taneczne

53

IV b

Anna Skórka-Nowicka

środa, 14:00-14:45, sala 35; poniedziałek, 14:40-15:25, sala 35

zajęcia rozwijające z przyrody

54

V c

Grażyna Skupińska

piątek, 13:45-14:30, sala 23

zajęcia rozwijające z historii

55

Jolanta Ślęzak

wtorek, 13:00-14:00, mała świetlica; środa, 13:00-14:00, mała świetlica

zajęcia opiekuńcze w małej świetlicy

56

Joanna Sybis-Zarębska

środa, 11:30-12:30, mała świetlica; czwartek, 11:30-12:30, świetlica

opieka na świetlicy

57

VI a, VI b

Joanna Szczukocka

środa, 13:55-14:40, sala 27

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

58

Dariusz Waloch

środa, 13:35-14:45, sala gimnastyczna

SKS siatkówka dziewcząt

59

IV b

Joanna Wolska

wtorek, 13:35-14:25, sala 35

dodatkowe zajęcia z j. polskiego

 menu
 Ważne informacje

Ważne informacje



PROGRAM
AKTYWNA TABLICA

">



Nowy Statut
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Bolesława Chrobrego
w Radomsku


Plik dokumentu PDF do pobrania



XV 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOLĘD,

PASTORAŁEK I PIOSENEK

BOŻONARODZENIOWYCH

honorowy patronat 

arcybiskup

metropolita częstochowski

ks. dr WACŁAW DEPO

POBIERZ KARTĘ MUZYCZNĄ - PLIK PDF



KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA
I ROZWOJU ZSG NR 1 W RADOMSKU

Plik do pobrania w formacie pdf



ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA
1)
z dnia 26 sierpnia 2015 r.
w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach

Kliknij i pobierz rozporządzenie



ZASADY FUNKCJONOWANIA
DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Proszę o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego w ZSG nr 1 w Radomsku

POBIERZ PLIK

Aktualizacja z dnia 10.07.2015



Uwaga rodzice!!!
Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami,
na których uczeń można zostac zwolniony z zajęć Wychowania Fizycznego oraz pobrać odpowiednie formularze

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 10 czerwca 2015 r.
OPINIA o ograniczonych możliwościach uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego/o braku możliwości uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego

Wnioski o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/2016




 Organizacja roku szkolnego

Organizacja roku szkolnego 2017/2018



Podręcznik do języka angielskiego do kl. 0 pt. „I love Boo”- wydawnictwo MAC. Edukacja poziom B.



Wykazy
podręczników
na rok szkolny
2017/2018
Podręcznki do religii uczniowie zakupują we własnym zakresie nawet w klasach, w których podręczniki są dotowane przez MEN.

Pobierz plik

LISTA PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII - ROK SZKOLNY 2017/2018



Kalendarz
na rok szkolny

Spotkania
z rodzicami

Terminy egzaminów

Dni wolne od zajęć dydaktycznych



PLAN LEKCJI


Obowiązuje
od 04.09.2017 r.



Dzwonki na lekcje
i przerwy

Kliknij




Najważniejsze akty prawne

Najważniejsze akty prawne
i informacje



Rekrutacja
na rok szkolny 2017/2018

 

Oddział przedszkolny

 

Oświadczenie dotyczące rodzeństwa

 

Oświadczenie o powtarzaniu oddziału przedszkolnego

 

Oświadczenie o samotnym wychowaniu dziecka

 

Oświadczenie wielodzietności

 

OŚWIADCZENIE - zamieszkiwanie 3 km od szkoły

 

Wniosek do  przedszkola 2017/2018

 

Zaświadczenie o zatrudnieniu

 

Klasa pierwsza PSP

 

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA SPOZA OBWODU

 

ZGŁOSZENIE ZAPISU DZIECKA Z OBWODU

 

Granice obwodu szkolnego



Program Wychowawczo – Profilaktyczny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 - projekt



Procedury postępowania
w sytuacjach kryzysowych w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1
w Radomsku



Program terapii logopedycznej uczniów
z zaburzeniem kinestezji artykulacyjnej w obrębie głosek dentalizowanych




 Organizacja roku szkolnego

Testy z historii

Kliknij na ten link
TESTY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
Z HISTORII

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum została stworzona dla was strona internetowa z testami z historii, na której możecie ćwiczyć swoje umiejętności, a także sprawdzić jakiej wiedzy jeszcze wam brakuje do zaliczenia sprawdzianów z historii.
Kliknij na ten link
TESTY Z HISTORII

   

Autor strony internetowej: Marek Biesiada, email: kontakt@zsg1radomsko.pl