Menu górne

Imieniny  W lipcu odbędą się:  Imieniny  Wakacje :)
menu

Menu główne

 menu
 Najważniejsze imprezy szkolne

Najważniejsze
imprezy szkolne



Festiwal
Hej Panie Jezu 2017
Wyniki

Fotografie

Filmy



Międzygimnazjalny
Konkurs Literacki
 Jan Paweł II-Papież
Wszech Czasów



Moda na dobre maniery

Konkurs organizowany
przez szkolną bibliotekę
dla klas V PSP1
i klas I PG1

Kliknij i przeczytaj




 Media szkolne

Media szkolne



Nasze filmy na YOUTUBE



Gazetka Jedyneczka






 Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi

Współpraca z instytucjami lokalnymi i krajowymi



PROMOCJA ZDROWEGO
STYLU ŻYCIA



Fundacja
Dziewczynka z Zapałkami



Współpraca
ze środowiskiem lokalnym




menu

Ważne rocznice
i międzynarodowe dni


Najważniejsze linki zewnętrzne

Najważniejsze linki zewnętrzne



Biuletyn
Informacji Publicznej




Stowarzyszenie
Teatr Źródło



ZNOSIMY BARIERY
OTWIERAMY
DRZWI KARIERY



Program Comenius

Współpraca z Lincoln

Cooperation with Lincoln

Family Matters



OFICJALNA
STRONA MIASTA




 Nowa strona 1

Licznik odwiedzin

Odwiedziło naszą stronę

19212

osób

 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PG

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
I ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PG

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia, godzina, nr sali

Przedmiot

1

I i II

Aneta Barańska

poniedziałek, 14:45-15:30, sala 22

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

2

III

Aneta Barańska

czwartek, 14:45-15:30, sala 22

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

3

Grzegorz Beza

wtorek, 15:00-16:30, sala gimnastyczna

SKS piłka siatkowa chłopców

4

II A i II B

Marek Biesiada

środa, 15:00-16:30, sala 24

Zajęcia teatralne w ramach szkolnego Teatru Źródełko

5

II A i II B

Marek Biesiada

piątek, 14:45-15:30, sala23

Zajęcia multimedialne

6

Arkadiusz Chybalski

poniedziałek, 12:50-14:40, sala 41

chór szkolny

7

Arkadiusz Chybalski

piątek, 14:45-15:30, sala gimnastyczna

SKS piłka ręczna dziewcząt

8

Marek Eksterowicz

poniedziałek, 14:40-16:10, sala gimnastyczna

SKS piłka nożna, tenis stołowy

9

III C

Barbara Gnoińska

poniedziałek, 11:45-12:30, sala 16, czwartek, 13:55-14:40, sala 16

zaj. przygotowujące do egzaminu z j. polskiego

10

I B

Barbara Gnoińska

środa, 13:55-14:40, sala 16

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

11

III

Jolanta Hofman

poniedziałek, 14:45-15:30, sala 30

zaj dodatkowe . przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

12

III B

Anna Huber

środa, 12:50-13:35, sala 27

zajęcia przygotowujące do egzaminu

13

III B

Anna Huber

czwartek, 9:45-10:30, sala 27

zajęcia przygotowujące do egzaminu

14

III A, III B, III C

Małgorzata Kaczmarczyk

poniedziałek, 7:00-7:45, sala 31

zaj. przygot. do egzaminu z j. angielskiego

15

III A, III B, III C

Małgorzata Kaczmarczyk

środa, 7:00-7:45, sala 26

zaj. przygot. do egzaminu z j. angielskiego

16

Sławomir Kępa

poniedziałek, 14:45-16:15, sala 53

warsztaty informatyczne

17

I

Mirosława Kuliś

poniedziałek, 7:15-8:00, sala 40

zajęcia wyrównawcze z matematyki

18

III A

Mirosława Kuliś

wtorek, 12:50-13:35, sala 40 czwartek, 9:45-10:30, sala 40

zaj. przygotowujące do egzaminu z matematyki

19

I i II

Magdalena Lorent

środa, 14:40-15:25, sala 31

zaj. wyrównawcze z j. niemieckiego

20

III A

Magdalena Lorent

wtorek (co 2 tydz.), 7:00-7:45, sala 31

zaj. przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. niemieckiego

21

II A, II B

Marzena Malicka

poniedziałek, 14:45-15:30, sala 29

zajęcia wyrównawcze z matematyki

22

II A

Marzena Malicka

czwartek, 8:00-8:45, sala 30

zajęcia rozwijające z matematyki

23

Bożena Miądowicz

wtorek, 14:15-15:00, sala 38

dodatkowe zaj. z biologii

24

I C

Ewa Nowicka

poniedziałek, 8:00-8:45, sala 22

zajęcia wyrównawcze z geografii

25

I C

Ewa Nowicka

czwartek, 11:45-12:30, sala TV/biblioteka

dodatkowa godzina geografii

26

I C

Małgorzata Rudzka

czwartek, 7:00-7:45, sala 17

zajęcia wyrównawcze z matematyki

27

ks. Piotr Rutkowski

poniedziałek, 15:30-16:15, sala 36

Projekt „Radomszczańskie fascynacje życiem i twórczością Jana Pawła II”

28

II A

Anna Skórka-Nowicka

środa, 14:00-14:45, sala 35

koło biologiczne

29

III A i III B

Anna Skórka-Nowicka

poniedziałek, 14:40-15:25, sala 35

koło biologiczne

30

II A

Joanna Szczukocka

piątek, 13:55-14:40, sala 27

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

31

Dariusz Waloch

środa, 14:45-16:15, sala gimnastyczna

SKS siatkówka dziewcząt

32

III A, III C

Ewa Zabawińska-Janas

poniedziałek, 7:00-7:45, sala 26 czwartek, 7:00-7:45, sala 26

przygotowanie do egzaminu zewnętrznego z j. angielskiego

33

I A

Danuta Zawadzka

piątek, 14:00-16:00, sala 24

Szkolny Teatr Źródełko

34

I C

Danuta Zawadzka

poniedziałek, 14:45-15:30, sala 24

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

35

III A

Danuta Zawadzka

środa, 13:55-15:30, sala 24

zajęcia przygotowujące do egzaminu

 menu
 Najważniejsze akty prawne

Najważniejsze akty prawne
i informacje



KLAUZULA INFORMACYJNA
O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
KLIKNIJ NA PLIK PDF
I PRZECZYTAJ INFORMACJĘ



Program Wychowawczo – Profilaktyczny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1



Procedury postępowania
w sytuacjach kryzysowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1
w Radomsku



Program terapii logopedycznej uczniów
z zaburzeniem kinestezji artykulacyjnej w obrębie głosek dentalizowanych




 Ważne informacje

Ważne informacje



Podręczniki do religii
w roku szkolnym 2018/2019

Pobierz plik PDF



PROJEKT
EDUKACYJNY
"
DYSKRYMINACJI
MÓWIMY NIE"



PROGRAM
AKTYWNA TABLICA

">



Nowy Statut
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Bolesława Chrobrego
w Radomsku


Plik dokumentu PDF do pobrania



KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA
I ROZWOJU ZSG NR 1 W RADOMSKU

Plik do pobrania w formacie pdf



ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA
1)
z dnia 26 sierpnia 2015 r.
w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach

Kliknij i pobierz rozporządzenie



ZASADY FUNKCJONOWANIA
DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Proszę o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego w ZSG nr 1 w Radomsku

POBIERZ PLIK

Aktualizacja z dnia 10.07.2015



Uwaga rodzice!!!
Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami,
na których uczeń można zostac zwolniony z zajęć Wychowania Fizycznego oraz pobrać odpowiednie formularze

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 10 czerwca 2015 r.
OPINIA o ograniczonych możliwościach uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego/o braku możliwości uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego

Wnioski o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/2016




 Organizacja roku szkolnego

Organizacja roku szkolnego 2017/2018



Podręcznik do języka angielskiego do kl. 0 pt. „I love Boo”- wydawnictwo MAC. Edukacja poziom B.



Kalendarz
na rok szkolny

Spotkania
z rodzicami

Terminy egzaminów

Dni wolne od zajęć dydaktycznych



PLAN LEKCJI


Obowiązuje
od 12.02.2018 r.



Dzwonki na lekcje
i przerwy

Kliknij




 Organizacja roku szkolnego

Testy z historii

Kliknij na ten link
TESTY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
Z HISTORII

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich gimnazjum została stworzona dla was strona internetowa z testami z historii, na której możecie ćwiczyć swoje umiejętności, a także sprawdzić jakiej wiedzy jeszcze wam brakuje do zaliczenia sprawdzianów z historii.
Kliknij na ten link
TESTY Z HISTORII

   

Autor strony internetowej: Marek Biesiada