piątek, 19 kwietnia 2013. Autor: Milena Dobielska

Dzień Ziemi w naszej szkole!

W ramach obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole odbywało się szereg imprez. Młodzież z PG nr1 przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Eko-test a uczniowie PSP nr1 do Ogólnopolskiego Konkursu Ekologiczno-przyrodniczego Edi-panda. Wyniki tych konkursów nadejdą drogą pocztową w maju.
Uczniowie naszych szkół przystąpili do konkursu przyrodniczego ph. tegorocznych obchodów Dnia Ziemi „Elektroodpady-proste zasady”
Oto wyniki PG:
Im. Aleksandra Bociańska kl. IIIB
IIm. Angelika Jankowska kl. IIIB
IIIm. Patrycja Barwińska kl. IIIB
Wyróżnienia:
Filip Sękowski kl.IB
PSP:
Im. Sandra Kurowska Va
IIm. Szymon Dygudaj IVa
IIIm. Kasia Kowalczyk IVa
Wyróżnienia:
Weronika Merc VIc
Martyna Drogosz VIc
Klaudia Gadek VIa
Kinga Grzywacz Via
W dniu 30-04-13 odbył się turniej Ekologiczno-przyrodniczy klas IV PSP. Radość, wiedza i duch rywalizacji przyświecał zebranym. Ostatecznie zwyciężyła klasa IVa przed IVc i III miejsce zajęła IVb.
Na zakończenie obchodów zaplanowano wycieczki (w maju) do Miejskiej Oczyszczalni Ścieków i Zakładu Unieszkodliwiania Opadów Komunalnych w Radomsku
Organizatorzy obchodów było: SKLOP i p. A. Skórka-Nowicka p. A. Barańska p. B. Miądowicz.