Mikołajki w Przedszkolu Specjalnym

mikoajkiwprzedszkoluspecjalnym.jpg

8 grudnia 2011 r. kolorowy korowód uczniów z klas trzecich szkoły podstawowej i gimnazjum odwiedził Przedszkole Specjalne w Radomsku.
Trzecioklasiści należący do koła recytatorskiego, prowadzonego przez panią M. Dobielską i E. Dudę-Fajkowską, w prezencie mikołajkowym przedstawili montaż słowno-muzyczny pt. „Legendy polskie".
Ich wystąp ubarwiła śpiewem kolęd i pastorałek p. E. Duda-Fajkowska wraz z córką Tosią.
Gwoździem programu było przybycie Św. Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek. Gimnazjaliści wręczyli niepełnosprawnym dzieciom upominki - maskotki, gry planszowe i słodycze.
Organizatorom akcji - Samorządowi Uczniowskiemu PG nr 1 z p. M. Rudzką na czele oraz Szkolnemu Wolontariatowi „Radość" i jego opiekunce - p. A. Barańskiej - serdecznie dziękujemy.

Photo album created with Web Album Generator