wycieczki.jpg

21 i 22 września uczniowie klas pierwszych pod opieką p. M. Litwińskiej, p. K. Bajon, p. J. Drozdek, p. K. Gorzoń byli na pierwszej integrującej zespół klasowy wycieczce w Centrum Rozrywki Hula-Kula w Rędzinach. Wspaniale przygotowane place zabaw, tory przeszkód dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń. Panie animatorki przygotowały dla naszych uczniów szereg zabaw ruchowych ze śpiewem, co przyczyniło się do integracji zespołu klasowego. Uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni, pełni zapału do pracy.
W dniu 30 września 2010 uczniowie klas II a i III b pod opieką p. A. Kaliszyk, p. W. Ruszkiewicz, p. D. Walocha, p. G. Bezy byli na wycieczce w Wieliczce i Krakowie.
Zwiedzanie rozpoczęło się od zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce. Uczniowie zapoznali się z różnymi rodzajami soli, pracą, którą górnicy musieli kiedyś wykonać, by wydobyć ten cenny surowiec. Podziwiali rzeźby wykonane z soli przez górników.
Następny w kolejności był Kraków. Dzieci zwiedzały Wzgórze Wawelskie, gdzie odwiedziły smoka wawelskiego. Wysłuchały hejnału z wieży Kościoła Mariackiego. Obejrzały Rynek Starego Miasta, Sukiennice. Wycieczka upłynęła w miłej i pogodnej atmosferze.

Photo album created with Web Album Generator