Dzień sportu

dziesportu.jpg

2 czerwca był jednocześnie Dniem Sportu i Dniem Dziecka, z uwagi na zbieżność dat. Wszyscy uczniowie brali udział w apelu podsumowującym wyniki sportowe. Pani Dorota Barańska przedstawiła osiągnięcia drużynowe i indywidualne chłopców i dziewcząt w różnych dyscyplinach
sportowych. Dyrektor szkoły Krystyna Kacprzyk i przewodnicząca Rady Rodziców Urszula Prudło wręczyły zwycięzcom dyplomy i puchary, złożyły gratulacje i życzenia z okazji Dnia Dziecka. Po części oficjalnej odbyły się na boisku sportowym zawody w grupie dziewcząt kl. V-VI oraz rozgrywki w mini piłkę nożną w grupie chłopców kl. V-VI.
Podsumowano wyniki i wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Kolejną atrakcją w tym dniu było wyjście z wychowawcą na lody, do parku lub uczestniczenie w poczęstunku przygotowanym przez klasową radę rodziców.

Photo album created with Web Album Generator