SZKOLNA DYSKOTEKA

szkolnadyskoteka.jpg

Są chwile, na które czeka się bardziej lub mniej niecierpliwie. Szkolna dyskoteka jest właśnie taką imprezą bardzo oczekiwaną przez uczniów. Wtedy wszyscy zobowiązują się do zebrania materiałów dekoracyjnych i zgłaszają pomysły na wystrój sali balowej.
Witraże w oknach z kolorowej bibuły, baloniki zwisające z sufitu, choinka pięknie wystrojona to efekt pracy członków samorządu uczniowskiego.
Pierwsi przyszli na bal karnawałowy uczniowie klas młodszych. W późniejszych godzinach bawili się starsi uczniowie. Ich radosny nastrój rósł razem z dźwiękami znanych przebojów młodzieżowych. Zgodnym chórem wszyscy śpiewali piosenki.
Podczas przerw w zabawie uczniowie wychodzili do swoich klas, gdzie czekał na nich podwieczorek przygotowany przez rodziców.
Dzieci, a także niektórzy rodzice, bawiły się wspaniale, co widać na zdjęciach robionych przez panią Barbarę Eksterowicz.

Photo album created with Web Album Generator