Wielki Turniej Wiosenny

wielkiturniejwiosenny.jpg

W pierwszym dniu wiosny przedstawicie Samorządu Szkolnego pod opieką pani Marii Pawełczyk przygotowali wszystkim uczniom niespodziankę.
W sali gimnastycznej w godzinach 9.00-10.00 odbył się turniej dla klas IV-VI. Trzyosobowe drużyny odpowiadały na ciekawe i podchwytliwe pytania bądź realizowały zaskakujące zdania. Sześcioosobowe jury składające się z nauczycieli i uczniów miało bardzo trudny wybór i nie przyznało pierwszej nagrody – nagodzono wszystkich równorzędnie.
Następnie edycja turnieju dla klas VII-VIII odbyła się w godz. 11.00 -12.30 i połączona była z „Wielką Rewią Gwiazd”. Drużyny spisały się wspaniale i jury w tym samym składnie przyznało pierwsze miejsce drużynie z kl. VIII C w składzie: E. Aksman, A Grabarczyk, A. Beniger. Wszystkie drużyny nagrodzono.
Było dużo humoru, dobrej zabawy i gdyby tylko nagłośnienie lepiej funkcjonowało, impreza udałaby się w pełni.
Turniej prowadzili: M. Garstka, K. Kuliński. Nagrody ufundował samorząd szkolny.

Photo album created with Web Album Generator